Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  General Mobile’ın Yeni Reklam Filmi: ‘OK Google’ Diyorlar

  General Mobile’ın yeni reklam filminde ‘OK Google’ diyorlar! Akıllı telefon teknolojisinin gücünü keşfedin ve General Mobile’ın yenilikçi yaklaşımını deneyimleyin.

  General Mobile'ın yeni reklam

  General Mobile, ulaşılabilir fiyatlarla en yeni teknolojileri kullanıcılarıyla buluşturan bir marka olarak dikkat çekiyor. Son reklam filminde, Spor Programcısı ve Yazarı Güntekin Onay, YouTuber ve Şef İdil Yazar ve Meteorolog Bünyamin Sürmeli gibi ünlü isimler yer alıyor. Reklam filmi, General Mobile telefonlarına ‘OK Google’ diyerek yapay zekalı Google Asistanı’nı aktif edip hızlıca soruların yanıtlarını almanın keyfini vurguluyor.

  Ünlü İsimlerin General Mobile’a Olan İlgisi

  • Reklam filminde Bünyamin Sürmeli, hava durumunu sunarken İstanbul’da yağmurun yağıp yağmadığını öğrenmek için,
  • İdil Yazar, çekimler sırasında hatırlayamadığı elmalı tart tarifinin kaç derecede pişirildiğini öğrenmek için,
  • Güntekin Onay ise programının reklam arasında Türkiye Milli takımın İrlanda maçı sonuçlarını öğrenmek için General Mobile telefonuna ‘OK Google’ diyerek sorularına hızlıca yanıt alıyor.

  Reklam Filminin Yayın Süreci

  Reklam Filminin Yayın Süreci

  Reklam filmi, uzun versiyonuyla birlikte üç kısa versiyonuyla toplam dört versiyonuyla Imaj Platoları’nda, 60 kişilik bir ekip tarafından bir günde tamamlandı. ‘Bugünlerde Herkes General Mobile’ına “OK Google” Diyor’ sloganıyla yayınlanan reklam filmi, dijital ve sosyal medyada geniş yankı uyandırıyor.