Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Gaziantep FK: “Sezonu adaletli bir şekilde bitirelim”

  Gaziantep FK, Süper Lig’in kalan 4 haftası için bir açıklama yaptı. Kulübün açıklamasında, sezonun adaletli bir şekilde tamamlanması çağrısında bulunuldu.

  Gaziantep FK, Süper Lig'in
  Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK, kalan haftalar öncesi resmi internet sitesinden bir açıklamada bulundu.

  Futbolun paydaşlarına seslenen Gaziantep FK, sezonun adaletli bir şekilde bitirilmesi yönünde çağrı yaptı.

  Gaziantep FK’nin açıklamasında “Türk Futbolu’nun tüm paydaşlarının hesaplaşmalarını arka planda bırakmaları adına çağrıda bulunuyoruz. Sezonu adaletli bir şekilde sezonu tamamlamaya davet ediyoruz.” ifadeleri yer aldı.

  Gaziantep FK’nin açıklaması şu şekilde:

  “Trendyol Süper Lig’de son dört haftaya girilirken, içerisinde bulunduğumuz ve yaratılmaya çalışılan kriz ortamını üzülerek takip etmeye devam ediyoruz.

  Süper Lig’de mücadele eden 20 takımımız içinde hayati öneme sahip olan bu son dört maç öncesinde Türk Futbolu’nun tüm paydaşlarının hesaplaşmalarını arka planda bırakmaları adına çağrıda bulunuyoruz.

  Ligde geride kalan 34 hafta boyunca hakem hataları konusunda belki de en çok canı yanan camia olarak, bir kez olsun marka değerimize zarar verecek bir kelime dahi kullanmadık. Bizlerin hakemlerimize ve Türkiye Futbol Federasyonu’muza karşı olan iyi niyetli yaklaşımımıza karşı diğer tarafta sürekli gündeme getirilen konular haksız rekabet ortamına da ışık tutmaktadır.

  Bu doğrultuda Türkiye Futbol Federasyonu ve hakemlerimiz üzerinden kalan son dört maçta yapılacak tüm açıklamaların kimseye bir faydası olmayacağı gibi kalan dört maçta da büyük sorunları beraberinde getireceğinin endişesini yaşıyoruz.

  Türk Futbolu’ndaki tüm paydaşları geride kalan bu süreçte birlik olmaya, Federasyon ve hakemlerimiz üzerinden oluşturulacak algılarla haksız futbol ortamına sürüklememeye ve adaletli bir şekilde sezonu tamamlamaya davet ediyoruz.

  Ligimizde mücadele eden tüm takımlarımıza, hakemlerimize ve sporun tüm paydaşlarına kalan dört maçta gönülden başarılar dileriz.”