Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz Seçim Tarihini Destekliyor

  Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz, kulüp başkanlığı seçim tarihini destekleyerek, takımın geleceği için önemli adımlar atmaya hazırlanıyor. Detaylar için hemen tıklayın!

  Gaziantep FK Başkanı Memik

  Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz, Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği 18 Temmuz seçim tarihine destek verdi. Yılmaz, “Seçim tarihini doğru buluyorum. Burada yaşanacak kaos sürecinin milli takımımıza da yansıyacağı gerçeğini görmezden gelmememiz gerekiyor. Sorumluluğumuzun farkında olmalı ve Türk futbolu adına bilinçle hareket etmeliyiz” dedi.

  TFF’nin Seçim Tarihine Destek

  Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) seçimli genel kurulunu 18 Temmuz’da yapma kararını desteklediklerini belirtti. Yılmaz, tüm kulüplere sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için büyük sorumluluk düştüğünü vurgulayarak, “Gelecek güzel yarınlar için ortak payda da hareket etmeliyiz. Başkanımız Mehmet Büyükekşi’nin yönetiminde yapılan hizmetler önemlidir” şeklinde konuştu.

  Sorumluluk ve Adalet

  Süper Lig’deki kulüp başkanlarının büyük sorumluluk içinde olduklarını belirten Yılmaz, Türk futbolunun gelişmesi için kaostan uzak durulması gerektiğini vurguladı. Yılmaz, “Hepimizin istediği adalet. Ancak bu adaleti sağlarken diğerlerinin hakkını gasp etmek doğru değil. Sorumluluğumuzun farkında olarak Türk futbolu adına doğru adımlar atmalıyız” dedi.