Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  GameStop Krizi Göğüs Dalında Keskin Satışlara Neden Oldu

  GameStop paylarındaki çift haneli düşüşler, göğüs tokenlarında büyük kayıplara neden oldu. GME ve KITTY tokenları sırasıyla %25 ve %10 düştü. GameStop’un (GME) payları, Pazartesi günü ABD ticaret seansında %12 düşüşle kapandı. Bu, pay senedinin Cuma günü yaşadığı %40’lık düşüşün akabinde ikinci büyük gerileme oldu ve göğüs token piyasasında baskı yarattı. GME payları, geçen Perşembe günü

  GameStop paylarındaki çift haneli
  GameStop paylarındaki çift haneli düşüşler, göğüs tokenlarında büyük kayıplara neden oldu. GME ve KITTY tokenları sırasıyla %25 ve %10 düştü.
  GameStop’un (GME) payları, Pazartesi günü ABD ticaret seansında %12 düşüşle kapandı. Bu, pay senedinin Cuma günü yaşadığı %40’lık düşüşün akabinde ikinci büyük gerileme oldu ve göğüs token piyasasında baskı yarattı. GME payları, geçen Perşembe günü iki yılın en yüksek düzeyi olan 61 dolardan %62 düşerek 24,89 dolarda kapandı.
  Solana tabanlı göğüs tokeni GME, son yedi gündeki %200’den fazla yükselişi bilakis çevirerek %25 kıymet kaybetti. CoinGecko’nun datalarına nazaran, daha evvel GME paylarıyla birlikte hareket eden Roaring Kitty (KITTY) ve öbür kedi temalı tokenlar da ortalama %10 düşüş yaşadı.
  Köpek temalı tokenlar DOGE, SHIB ve FLOKI ise geçen haftaki karlarının %4 ila %10’unu kaybetti. GameStop’un değerli figürü Keith Gill’in (takma ismiyle @TheRoaringKitty ve “DeepF*ckingValue”) geri dönüşü, pay senedi fiyatlarını yükseltmişti. Gill, geçen hafta 580 milyon dolarlık GME pay senedi ve opsiyon varlıkları durumunu açıkladı, bu da pay fiyatlarını artırdı ve onu potansiyel milyar dolarlık bir risk konumuna soktu.

  İlginizi Çekebilir: Apple Intelligence ile Yapay Zekada Yeni Dönem

  Ancak, şirketin 45 milyon pay satarak 933 milyon dolar toplamasının akabinde, 75 milyona kadar pay satacağını duyurması ve üç aylık satışlarda düşüş yaşandığını açıklaması, çıkarları silip süpürdü ve yatırımcı itimadını zayıflattı. Bu gelişmeler, göğüs token piyasasında büyük dalgalanmalara neden oldu ve yatırımcıları temkinli olmaya zorladı.