Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ethereum ve Altcoin Piyasası Analizi

  Ethereum ve diğer altcoinlerin piyasa analizi ile kripto para dünyasını yakından takip edin. Güncel fiyatlar ve yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgiler burada!

  Ethereum ve diğer altcoinlerin

  Ethereum’da Son Durum

  Ethereum'da Son Durum

  Bitcoin‘in tekrar düşüşe geçmesiyle birlikte 3050 dolar bandına gevşeyen Ethereum, alarm verdi. 62.000 doların altına sarkan BTC, kripto para piyasasını diken üstünde tutmaya devam ediyor. Spot ETF’lerden gelen olumsuz istatistikler, halving’in beklenen etkiyi yaratmaması ve jeopolitik problemler, BTC’yi adeta salladı.

  Altcoin Yatırımcılarına Tavsiyeler

  Altcoin Yatırımcılarına Tavsiyeler

  Altcoin yatırımcısı bu süreçte hangi unsurlara dikkat etmeli? Ethereum (ETH) 3300 doları bir türlü aşamıyor ve satış baskısı BTC’deki geri çekilmeye yenik düşerek 3050 dolar bandına yaklaştı. Özellikle altcoin yatırımcılarını hüsrana uğratan ETH, BTC’nin toparlayamadığı bir süreçte daha sert düşüşlerle karşı karşıya kalabilir. Haberin yazımı itibarıyla 3070 dolardan işlem gören ETH, 3000 dolardan tepki alamadığı bir durumda sırasıyla 2750 – 2534 – 2308 ve 2236 doları test edebilir.

  • Ethereum spot ETF’lerine dair pozitif haberlerin gelmesi
  • BTC’nin 65.000 doların üzerinde kapanışlar yapması
  • Halving coşkusunun başlaması gibi unsurlar ETH’yi ayağa kaldıracaktır.

  Böyle bir senaryoda ise sırasıyla 3294 – 3625 – 3692 – 3878 ve 4083 dolara doğru bir yükseliş takip edilebilir. Yakın zamanlı ATH olan 4083 doların kırılımı, altcoin’ler adına boğa sezonunun habercisi olacaktır.

  Ethereum ve Altcoin Piyasası Analizi

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.