Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Estetik Furyasına Sürüklenip Ameliyatlı Fotoğrafıyla Korkutan Petek Dinçöz’ün Annesinin Son Hali Şoke Etti!

  Bir periyodun en tanınan isimlerinden biri olan Petek Dinçöz, annesini de estetik furyasına dahil etmişti. 4 ay evvel yüz gerdirme ameliyatı olan Dinçöz’ün annesinin toparlanmış hali tekrar ve tekrar şok geçirtti! Foolish Casanova, Hasta Ettin ve …

  Bir periyodun en tanınan

  Bir devrin en tanınan isimlerinden biri olan Petek Dinçöz, annesini de estetik furyasına dahil etmişti. 4 ay evvel yüz gerdirme ameliyatı olan Dinçöz’ün annesinin toparlanmış hali yeniden ve tekrar şok geçirtti!

  Foolish Casanova, Hasta Ettin ve Kısmetsizim üzere müzikleri ile bir periyodun en tanınan isimlerinden olan Petek Dinçöz’ü tanımayan yoktur.

  2022 yılında Serkan Kadaloğlu ile 8 yıllık evliliğini bitirip gündeme oturan Petek Dinçöz, kısacık bir müddet içerisinde çocukluk aşkı Nida Büyükbayraktar’a gönlünü tekrar kaptırmış ikinci düğününü de yapmıştı.

  O gün bugündür magazin dünyasının uzağında olan Petek Dinçöz, hayatımıza duru hoşluğuyla girse de vakit içerisinde çok değişmişti ve kendisini yıllardır tanıdığımız için bu değişimi fark etmek de hiç sıkıntı olmamıştı.

  Fakat asıl sürpriz geçtiğimiz aylarda gelmişti. Annesi Esra Süay Toğuş’u da estetik furyasına sürükleyen Dinçöz, annesinin ameliyattan evvelki ve sonraki sargılı haliyle gündeme oturmuştu.

  Ameliyatın üstünden dört ay geçti ve Dinçöz’ün annesi Esra Süay Toğuş’un tabibi yüzünün toparlanıp oturmuş halini paylaştı. Son vakitlerde estetik müdahaleler yüzünden şok almaya çok alıştık zati lakin Dinçöz’ün annesinin değişimi tekrar lisanlara düştü doğal.

  İşte Petek Dinçöz’ün annesinin ameliyattan 4 ay sonraki toparlanmış hali! 👇

  Hazırsanız, gelin kim ne demiş birlikte bakalım👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  Siz ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlarda buluşalım!