Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Eşi İhanet ve Dolandırıcılık İddialarıyla Gündeme Gelen Kibariye “Her Erkek Yapar” Açıklamasıyla Tat Kaçırdı

  Ünlü müzikçi Kibariye geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta konser verdi. Konser öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık’ın isminin magazinde ihanet ve dolandırıcılıkla anılması konusunda verdiği karşılıklarla şaşkına çevirdi. ‘Her …

  Ünlü müzikçi Kibariye geçtiğimiz

  Ünlü müzikçi Kibariye geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta konser verdi. Konser öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık’ın isminin magazinde ihanet ve dolandırıcılıkla anılması konusunda verdiği yanıtlarla şaşkına çevirdi. ‘Her erkek yapar, yapmayan yok.’ sözleri görenlerin tadını kaçırdı.

  Arabesk-pop müziğin sevilen isimlerinden Kibariye, evvelki günlerde Kıbrıs’ta verdiği konserle herkesi eğlendirdi.

  Lafı Mı Olur, Yanayım, Tepecikli, Hap Koydum üzere müzikleriyle herkesin tanıdığı Kibariye, sahneleriyle eğlendirmeye devam ediyor. Ünlü müzikçinin yaptığı açıklamalar magazin gündemimizde yer alıyor.

  1999 yılında Ali Küçükbalçık ile dünyaevine giren Kibariye, sık sık eşini ne kadar sevdiğini söylediği açıklamalarla dikkat çekiyor.

  Sahnelerinde, toplumsal medyasında, katıldığı etkinliklerde eşi Ali Küçükbalçık kendisini yalnız bırakmıyor.

  Diğer bir yandan geçtiğimiz yıllarda boşanacakları istikametinde tezler gündeme gelmişti.

  Söylenenlere nazaran Ali Küçükbalçık ihanet savlarına karışmış ve bir öbür yandan ismi dolandırıcılık ile anılmıştı. Küçükbalçık’ın Lübnan’lı bir spor hocasıyla aşk yaşadığı ve borçları sebebiyle meskenlerine haciz geldiği söylenmişti.

  Sonrasında çift bu savları yalanlamış ve o devir konutunu terk eden Kibariye geri döndüğünü açıklayarak “olmuş ya da olmamış umurumda değil, ben gözümle görmedim” demişti.

  ‘Ben şu anda kızım ve eşimle birlikte evdeyim, olmuş ya da olmamış umurumda değil, ben gözümle görmedim, yuvama aileme sahip çıkıyorum, kimse bizim mutluluğumuzu bozamaz. Bu yüzden ihanet olayını hiç inanmıyorum ve gözümle görmediğim bir şey içinde yorum yapmam. Yapmış olsa bile ki yapmadı, bir iki günlük bir sevda için yuvamı bozamam.’

  Konser öncesi Kibariye ile sohbet eden gazeteciler kendisine yine bu tezleri sorunca Kibariye bu sefer “Her erkek yapar, yapmayan yok.” karşılığıyla görenlerin tadını kaçırdı.

  ‘Kocamı çok seviyorum. Her erkek yapar, yapmayan yok. Değerli olan benim düzgün durmam.’

  “Annem, bana bu türlü öğretti. Kocasını, çocuklarını, torununu çok seven bir bayanım.”