Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Dwayne Johnson’a Türkçe Küfür Ettirip Bayrak Astıran Reynmen’in Kendisiyle Gurur Duyduğu An Yeniden Hortladı!

  Eser Yenenler’in Linç@ programına konuk olan Reynmen’in yıllar evvel Dwayne Johnson’a g*t dedirttiği anlar tekrar hortladı! Scorp’ta çektiği görüntülerle hayatımıza giren, yıllar içerisinde evvel Youtube, sonra Instagram derken toplumsal medya fenomeni …

  Eser Yenenler'in Linç@ programına

  Eser Yenenler’in Linç@ programına konuk olan Reynmen’in yıllar evvel Dwayne Johnson’a g*t dedirttiği anlar tekrar hortladı!

  Scorp’ta çektiği görüntülerle hayatımıza giren, yıllar içerisinde evvel Youtube, sonra Instagram derken toplumsal medya fenomeni kategorisine giren ve en son tüm bunların yanına bir de şarkıcılık mesleğini ekleyen Reynmen’i tanımayanınız yoktur.

  Derdim Olsun, Ela, Leila üzere müzik listelerini alt üst eden hiç müziklerin sahibi Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, mesleğiyle olduğu kadar aşk hayatıyla da dikkat çekiyor.

  Eski Miss Turkey finalisti Buyruğa Cansu Kurtaran ile birinci kere 2023 yılının Mart ayında sevgili olduklarını duyuran Reynmen, o vakitten bu yana hem geziyor hem eğleniyor. İkilinin toplumsal medya paylaşımları ve birbirlerine düşkünlüğü de gözlerden kaçmıyor. Hatta tahminen denk gelmişsinizdir, çiftimiz evleniyor!

  Şimdi dönüyoruz asıl mevzuya! Birkaç gün evvel “Renklensin Gecelerimiz” isimli yeni müziğini çıkaran Reynmen, geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in Linç@ programına konuk oldu!

  Keyifli geçen sohbette Reynmen’in tam 5 yıl evvel Dwayne Johnson’la yaptığı röportaj tekrar hortladı!

  Bilmeyenler için Reynmen o vakit, Dwayne Johnson’a Türkçe küfür ettirerek “g*t” dedirtmişti!

  O anları bir arada izleyen ve hatırlayan ikili kahkahalara boğuldu. “Dwayne Johson’a “g*t” dedirtmiş adamım” diyen Reynmen, kendini övdü. Eser Yenenler ise sıkıntıyı “milli gururdur bu” diye yorumladı!