Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  DOGE, SOL, ADA, XRP Coin ve Bu 4 Kripto İçin Al-Sat Seviyeleri! Güncel

  Hakkında ayrıntıları TürkiyeBilgi.com sitemiz sayesinde ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Boğalar Bitcoin’deki temel dayanak düzeylerini savunacak ve XRP Coin dahil altcoinleri daha ileriye taşıyabilecek mi? konusuna gelecek olursak,

  Hakkında ayrıntıları TürkiyeBilgi.com sitemiz

  DOGE, SOL, ADA, XRP Coin ve Bu 4 Kripto İçin Al-Sat Seviyeleri!  Hakkında ayrıntıları TürkiyeBilgi.com sitemiz sayesinde ayrıntılı öğrenebilirsiniz. DOGE, SOL, ADA, XRP Coin ve Bu 4 Kripto İçin Al-Sat Seviyeleri!  konusuna gelecek olursak,

  Bitcoin’in 60.000 dolar düzeyindeki güçlü toparlanması yürek verici. Lakin kripto analisti Rakesh Upadhyay, yeniden de BTC’nin menzile bağlı hareketinin bir mühlet daha devam edeceğine dair ipuçları olduğunu söylüyor. Boğalar Bitcoin’deki temel dayanak düzeylerini savunacak ve XRP Coin dahil altcoinleri daha ileriye taşıyabilecek mi? Analist, öğrenmek için grafikleri inceliyor.

  BTC, ETH, BNB ve SOL Coin analizi

  Bitcoin (BTC) fiyat analizi

  Boğalar, Bitcoin’i 20 günlük EMA’nın (62.671 dolar) üzerinde tutmakta zorlanıyor. Bu da ayıların baskıyı sürdürdüğünü gösteriyor. Düz 20 günlük EMA ve orta noktaya yakın RSI, menzile bağlı hareketin birkaç gün daha uzayabileceğini gösteriyor. Alıcılar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerinde tutarsa, BTC’nin 50 günlük SMA’ya (65.426 dolar) yükselmesi mümkün. Bu düzey sert bir direnç olarak hareket edecektir. Lakin boğalar bunu aşarsa, BTC’nin 73.777 dolara yükselmesi mümkün. Bu varsayımın bilakis, fiyat 50 günlük SMA’dan aşağı dönerse, ayıların daha yüksek düzeylerde etkin olduğunu gösterecektir. BTC’nin daha sonra 59.600 dolar ile 56.500 dolar ortasındaki kritik takviye bölgesine düşmesi beklenen.

  Ethereum (ETH) fiyat analizi

  ETH azalan kanal formasyonu içinde süreç görmeye devam ediyor. Bu da ayıların denetimde olduğunu gösteriyor. Fiyat, boğaların savunması için değerli bir düzey olan 2.850 dolardan sıçramaya çalışıyor. Bu düzey aşağı kırılırsa, ETH’nin düşüş trendinin bir sonraki ayağını kanalın dayanak çizgisine gerçek başlatması mümkün. Boğalar için vakit tükeniyor. Geri dönüş yapmak istiyorlarsa, bir toparlanma başlatmaları ve fiyatı direnç çizgisinin üzerine çıkarmaları gerekecek. ETH’nin daha sonra 3.357 dolara ve daha sonra 3.730 dolara yükselmesi mümkün.

  Binance Coin (BNB) fiyat analizi

  BNB, düşüş trendi çizgisi ile hareketli ortalamalar ortasında süreç görüyor. Bu da boğalar ile ayılar ortasındaki kararsızlığa işaret ediyor. Fiyat hareketli ortalamaların altına kayarsa, kısa vadeli avantaj ayılar lehine değişecektir. BNB’nin 536 dolara ve daha sonra 495 dolardaki değerli takviyeye yanlışsız hareket etmesi mümkün. Tersine, fiyat yükselir ve düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarsa, boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösterecektir. Alıcılar fiyatı 635 doların üzerine çıkarmaya ve yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak.

  Solana (SOL) fiyat analizi

  Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere SOL 13 Mayıs’ta 140 dolar takviyesinin altına indi. Fakat ayılar fiyatı 126 dolardaki değerli dayanağa çekemedi. Düz 20 günlük EMA (146 dolar) ve orta noktaya yakın RSI, boğalara ya da ayılara net bir avantaj sağlamıyor. Fiyat yükselir ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, daha düşük düzeylerde sağlam bir satın alma önerecektir. Bunun yerine, fiyat 20 günlük EMA’dan aşağı dönerse ve 137 doların altına düşerse, ayıların sorumluluğu almaya çalıştığına işaret edecektir. SOL’un boğaların satın almaya başlayacağı 126 dolara kadar inmesi mümkün.

  TON, DOGE, ADA ve XRP Coin analizi

  Ripple (XRP Coin) fiyat analizi

  XRP Coin 20 günlük EMA’nın (0,52 dolar) altında süreç görüyor. Fakat ayılar XRP Coin fiyatını 0,46 dolarlık temel takviyeye çekmeyi başaramadı. Aşağı hakikat eğimli 20 günlük EMA ve 43’e yakın RSI, ayıların avantajlı olduğunu gösteriyor. Rastgele bir toparlanma teşebbüsünün 20 günlük EMA’da satışla müsabakası beklenen. Fiyat 20 günlük EMA’dan aşağı dönerse, XRP Coin fiyatının 0,46 dolara kadar düşmesi muhtemel. Alıcılar bu seviyeyi şiddetle koruyacaktır. Fiyat 0,46 dolardan güçlenerek toparlanır ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, XRP Coin fiyatının menzile bağlı hareketini bir müddet daha uzatabileceğini gösterecektir.

  Toncoin (TON) fiyat analizi

  Toncoin (TON), boğalardan gelen talebe işaret ederek 7,67 dolarlık genel dirence hakikat kademeli olarak yükseliyor. Ayılar muhtemelen 7,67 dolarda güçlü bir meydan okuma yapacak. Lakin boğalar bu dirençten çok fazla vazgeçmezse, üst taraflı bir kırılma mümkünlüğünü artıracaktır. TON’un daha sonra 9 dolara gerçek yükselmesi mümkün. Bilakis, fiyat genel dirençten keskin bir formda düşerse, ayıların merhamet etmeye istekli olmadığını gösterecektir. TON’un daha sonra güçlü bir dayanak olarak hareket etmesi beklenen olan hareketli ortalamalara inmesi mümkün.

  Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

  DOGE bir müddettir 50 günlük SMA (0,16 dolar) ile 0,12 dolarlık yatay dayanak ortasında konsolide oluyor. Alıcılar fiyatı 20 günlük EMA’nın (0,15 dolar) üzerinde tutmaya çalışıyor. Şayet başarılı olurlarsa, DOGE’nin 50 günlük SMA’ya yükselmesi mümkün. Bu, ayıların savunması için değerli bir düzey. Zira üzerindeki bir rallinin, 0,21 ila 0,23 dolar ortasındaki genel direnç bölgesine bir ralli için kapıları açması mümkün. Tersine, 0,12 doların altında bir kırılma ve kapanış, düşüş eğilimli bir baş ve omuz modelini tamamlayacaktır. DOGE’nin daha sonra 0,08 dolarlık güçlü takviyeye dalması mümkün.

  Cardano (ADA) fiyat analizi

  ADA, 13 Mayıs’ta boğaların müdafaası gereken kıymetli bir kısa vadeli düzey olan takviye çizgisinden sıçradı. Düşen 20 günlük EMA (0,46 dolar) ve negatif bölgedeki RSI, en az direnç yolunun aşağı tarafta olduğunu gösteriyor. Fiyat dayanak çizgisini kırar ve altında kalırsa, muhtemelen bir sonraki durak 0,40 dolar olur. Aksine, fiyat yükselmeye devam ederse ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, boğaların düşüşlerde alıcı olmaya devam ettiğini gösterecektir. ADA’nın 50 günlük SMA’ya (0,52 dolar) ve nihayetinde 0,57 dolara yükselmesi muhtemel.