Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Deniz Çakır “İlk Beni Uyutun” Demişti: Sedef Şahin’in Sokak Hayvanlarıyla İlgili Söylemi Dikkat Çekti!

  Hülya Avşar’ın programına konuk olan oyuncu Deniz Çakır’ın sokak hayvanlarının uyutulması hakkında verdiği yansısı alkış toplamıştı. Bu açıklamaların akabinde Ortamızda Kalmasına konuk olan oyuncu Sedef Şahin’in yaptığı açıklamalar ise dikkat çekti …

  Hülya Avşar'ın programına konuk

  Hülya Avşar’ın programına konuk olan oyuncu Deniz Çakır’ın sokak hayvanlarının uyutulması hakkında verdiği yansısı alkış toplamıştı. Bu açıklamaların akabinde Ortamızda Kalmasına konuk olan oyuncu Sedef Şahin’in yaptığı açıklamalar ise dikkat çekti!

  Sedef Şahin bir periyoda damga vuran üretimlerden Belalı Baldız dizisinde canlandırdığı “Yeşim” karakteriyle hayatımıza girmişti.

  Ardından birkaç farklı projede rol alan genç oyucunun yıldızı parlatan diziyse hiç elbet İsmini Feriha Koydum ve sonrasında gelen devamı niteliğindeki İsmini Feriha Koydum: Emir’in Yolu olmuştu.

  Son olarak Diriliş Ertuğrul ve Vatanım Sensin dizilerinin takımında gördüğümüz Şahin, son periyotlarda yaşadığı değişimle ismini duyuruyordu.

  Sedef Şahin, Ortamızda Kalmasın isimli magazin programının bugünkü (30 Nisan) konuğu oldu. Magazin gündemi hakkında yorumlar yapan ünlü oyuncunun sokak hayvanları konusundaki açıkalamaları dikkat çekti.

  Yayınlanan kısımda, Hülya Avşar’ın programında son devirlerde sokak hayvanlarıyla ilgili yaşanan olaylar hakkında açıklama yapan Deniz Çakır’ın isyanı ekranlara getirildi.

  Çakır’ın “Sokak hayvanlarını uyutmakla ilgili ağızlarından cümleler çıkıyor. Birinci beni uyutun, çok okeyim buna” sözleri pek çok kişiyi etkilemişti.

  Konu üzerine konuşurken kelama “Çok hassas bir mevzu bu” diyerek başlayan Şahin “Hayvanlara çocuklara ziyan verdiğinde hepimiz çok üzülüyoruz. Yani günün sonunda hayvan bunlar yani” tabirlerini kullandı.

  “Bir orta kısırlaştırma seferberliği çıkmıştı ya. Bu türlü böyle aslında biz bundan kurtulabiliriz üzere geliyor. Mantıklı başım bu türlü söylüyor” diye devam etti.

  Ardından Sedef Şahin’in “Daha fazla üremelerini engelleyip, var olanları da toplayıp bir yerde hani bakıp, bitirmek!” sözleri ise hayli dikkat çekti.

  O anları da buradan izleyebilirsiniz:

  Siz Sedef Şahin’in açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara bekliyoruz…