Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Compound (COMP) Coin Nedir? Fiyat Analizi, Geleceği ve Haberleri

  Compound (COMP) Coin nedir? Fiyat analizi, geleceği ve haberleri hakkında detaylı bilgiler. COMP coin yatırımı yapmadan önce bilmeniz gerekenler burada!

  Compound (COMP) Coin nedir?

  Compound (COMP) Coin Nedir?

  Compound (COMP), Ethereum blockchain üzerinde faaliyet gösteren bir merkezsiz finans (DeFi) protokolüdür. Kullanıcıların kripto varlıklarını teminat olarak yatırmalarına ve karşılığında faiz kazanmalarına veya borç almalarına imkan tanır. Compound, kullanıcıların farklı kripto varlıklarını ödünç almalarına veya borç vermelerine olanak sağlayan bir akıllı sözleşme platformudur. COMP token ise Compound protokolünün yönetim tokenidir ve kullanıcılara protokolün yönetimine katılma hakkı verir.

  Compound (COMP) Coin Fiyat Analizi

  Compound (COMP) fiyatı 2021 yılında etkileyici bir ralli yaşadı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra büyük bir düşüş yaşadı. 2023 yılında en düşük seviyeyi gördü. Elliot Dalga analizine göre şu anda 3. dalgayı oluşturuyor. Uzun vadeli tahminlere göre 2024 yılında 75 doları geçebilir.

  Compound (COMP) Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

  Uzmanlara göre 2025 yılına kadar COMP fiyatı 100 ile 300 dolar arasında olabilir. 2030 için ise tahminler oldukça değişkendir. Bazı analistler COMP fiyatının 800 ile 1000 dolar arasında olabileceğini öngörürken, diğerleri 500 ile 600 dolar arasında bir fiyat tahmini yapıyor. Farklı analiz siteleri ise farklı tahminlerde bulunmaktadır.

  Compound (COMP) Coin Haberleri

  Son dönemde COMP fiyatında %15’ten fazla bir düşüş yaşandı. Analistler, ilk desteğin 43.4 dolar civarında olduğunu belirtiyor. COMP fiyatındaki düşüşler ve yükselişler dikkatle takip edilmelidir.