Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  COMBO (COCOS) Coin: Yorumlar, Gelecek ve Fiyat Tahminleri

  COMBO (COCOS) Coin hakkında en güncel yorumlar, geleceğe dair tahminler ve fiyat analizleri. Kripto para dünyasındaki gelişmeleri takip etmek için buradan bilgi alabilirsiniz.

  COMBO (COCOS) Coin hakkında

  COMBO (COCOS) Coin Nedir?

  COMBO coin (COMBO), kısa süre önce Cocos BCX’in yeniden markalaşması sonucu aldığı yeni adı. COMBO coin, Web3 oyun geliştirme için ölçeklendirme çözümleri sağlayan lider bir sağlayıcı olduğunu iddia ediyor. Dünyanın en iyi oyun motorunu kullanan COMBO, herkesin erişebileceği açık kaynaklı, merkezsiz bir Katman-2 oluşturuyor. Ayrıca blokchain oyun geliştiricileri için bir kuluçka makinesi olarak işlev görmeyi hedefliyor.

  COMBO Coin Yorumları ve Grafiği

  COMBO coin grafiği bize kripto paranın fiyat verileri ile ilgili önemli bilgiler sağlıyor. Kripto para piyasasının boğa döneminden geçtiği 2021 yılında COMBO fiyatı da yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. COMBO coin fiyatına Elliot Dalga analizi yaptığımızda şöyle bir tablo ortaya çıkıyor. Buna göre şu an 2. dalganın düzeltmesini oluşturuyor. Hedef seviyeler grafikte gösterildi.

  • COMBO coin tüm zamanların zirve seviyesi: 6.04 dolar (20 Kasım 2021)
  • COMBO coin tüm zamanların düşük seviyesi: 0.0001937 dolar (12 Mart 2020)

  COMBO Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

  COMBO coinin geleceği, Web3 oyunlarının benimsenmesine bağlı. Web3 oyunları ne kadar fazla popülerlik kazanırsa, COMBO coinin değeri de o kadar artacak. COMBO coin fiyat tahminlerine göre 2025 yılında 2 dolara kadar yükselebilir. 2030 beklentisi ise 5-6 dolara ulaşması yönünde.

  YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
  2024$1.31$1.46$1.58
  2025$1.80$2.05$2.21
  2026$2.34$2.60$2.69

  COMBO Coin Haberleri

  COMBO coinin blockchain ağı, haftalık bazda en çok büyüyen ağlardan biri oldu. İşte, ilgili verilerin yer aldığı X paylaşımı. Top-11 PJTs by Weekly Network Growth Network growth shows the percentage increase in the number of new addresses that transferred a given token for the first time in a given period.

  $CUDOS $ASM $XCAD $COMBO $ELF $HT $OKB $PNT $GLM $WLD $CVC