Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Çiçeği Burnunda Anne Eda Ece Kızını Dünyaya Getirdikten Sonra Yaşadıklarını İlk Kez Anlattı

  Nisan ayının birinci günlerinde kızını kucağına alan Eda Ece toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Doğum sonrası sürecini birinci sefer anlatan hoş oyuncu deneyimlediği annelik hissini lisana getirirken anneliğin ne kadar hürmet duyulan …

  Nisan ayının birinci günlerinde

  Nisan ayının birinci günlerinde kızını kucağına alan Eda Ece toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Doğum sonrası sürecini birinci sefer anlatan hoş oyuncu deneyimlediği annelik hissini lisana getirirken anneliğin ne kadar hürmet duyulan bir şey olduğunun altını çizdi.

  Bugüne kadar birçok üretimle ekranlarımızdaki yerini alan Eda Ece, Yasak Elma dizisinde canlandırdığı “Yıldız” karakteriyle adeta bütünleşmişti.

  Güzelliği, gücü, oyunculuk yeteneği ve samimi halleriyle gönüllere taht kurdu kendisi. Eda Ece mesleğiyle çok sevilince özel hayatıyla da manşetlere taşındı.

  Uzun vakittir aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’le evlilik yoluna giren hoş oyuncu 1 Haziran 2023’te nikah masasına oturmuştu.

  Bir aile kurmak istediğini daha evvel anladığımız ünlü oyuncudan sürpriz bir hamilelik haberi gelince hepimiz heyecanlanmıştık.

  Bir kız bebek beklediğini öğrendiğimiz ünlü oyuncudan gelen “Yeni isimler çok değişik. Lili, Lala, Lolo üzere isimler var” kelamlarına herkes de hak vermişti.

  Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çiftinin minik kızları ne vakit dünyaya gelecek diye beklerken müjdeli haberi Galatasaray Basketbol Grubu’nun resmi toplumsal medyasından öğrenmiştik.

  4 Nisan 2024 tarihinde Mina İpek ismini verdiği kızını kucağına alan çiçeği burnunda anne doğum sonrası yaptığı birinci paylaşımında biraz erken doğum yaptığını anlatmıştı.

  Şu günlerde hayatını bebeğine adadığı için toplumsal medyadan biraz uzak kalan Eda Ece doğum sonrası yaşadıklarını birinci kere anlattı.

  “Beni soracak olursanız doğumdan beri 7/24 minik kuşumlayım.” diyerek kelamlarına başlayan Ece şöyle devam etti:

  ‘Annelik ne büyük bir şeymiş anladım. Uyku yok, dinlenme yok, daima ona en uygun formda bakmaya çalışıyorsun yapabildiğin kadar. Aklın, fikrin onda. Dev bir sevgi ve fedakarlık çok acayip’

  “Ama oysaki kızlar neler yaşıyormuş da anne olmadan haberim yokmuş. Armağan alıp alıp gittik. ‘Ne çekiyorsunuz, neler yaşıyorsunuz?’ dememişiz.”

  “Şu an vaktim olmuyor uzun uzun lakin anneler sizle konuşacaklarımız var, vay be. Bütün saygıyı hak ediyoruz. Ellerinizden öpüyorum hepimizin.”