Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  “Botokslarından” Pişman Olmuştu: Rafet El Roman, Kendisini Sertab Erener’e Benzeten Ahmet Hakan’a Seslendi!

  Bundan birkaç ay evvel botoks yaptırıp kendinden diğer herkese benzetilen Rafet El Roman, kendisini Sertab Erener’in son haline benzettiğini söyleyen Ahmet Hakan’a karşılık verdi… Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/…Romantik müzikleriyle …

  Bundan birkaç ay evvel

  Bundan birkaç ay evvel botoks yaptırıp kendinden diğer herkese benzetilen Rafet El Roman, kendisini Sertab Erener’in son haline benzettiğini söyleyen Ahmet Hakan’a karşılık verdi…

  Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/…

  Romantik müzikleriyle Türkçe slow pop dünyasına taraf vermiş Rafet El Roman, 90’lı yıllardan beri hayatımızda olan, çok da sevilen isimlerden.

  Üselik Amerika, Yalancı Şahidim, Yanımda Kal üzere efsane modüllerle hafızalarımıza kazınan ünlü müzikçi sadece başarılı mesleğiyle değil özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor biliyorsunuz.

  Aşk hayatı, daha evvel gündeme bomba üzere düşen ‘kısırlık’ açıklamaları üzere birçok enteresan ayrıntıyla dikkat çeken El Roman, son vakitlerde en çok tuhaf dans figürleriyle 👇

  Ve hepimize “bu neydi artık?” dedirten botokslarıyla konuşuluyor. Kesinlikle denk gelmişsinizdir, geçtiğimiz aylarda bir röportaj veren Rafet El Roman’ı gören kimse tanıyamamıştı ve büyük de alay konusu olmuştu kendisi.

  Ardından botoks yaptırdığını kabul ederek, “çok pişmanım, karizmam, güzelliğim mı desem mahvoldu” açıklamasında bulunmuştu.

  Şimdi dönelim asıl mevzuya! Geçtiğimiz günlerde bir bomba da El Roman’ın meslektaşı Sertan Erener tarafından bırakılmıştı hatırlarsanız… Efsane müziği “Mecbursun”a yeni bir klip çeken Sertab Erener’in yüzüne yaptırdığı süreçler büyük gündem olmuş, kötü da lisanlara düştü!

  Sonra Ahmet Hakan, Hürriyet’teki “Audi 18 ve Ali Erbaş” başlıklı köşe yazısında bahse değinmiş ve Sertab Erener’i Rafet El Roman’a benzetmişti.

  👇

  Ahmet Hakan’ın köşe yazısına taşıdığı karşılaştırmaya Rafet El Roman’dan karşılık gecikmedi! Ünlü müzikçi, daima kullanılan botokslu fotoğrafının artık hudut bozucu olmaya başladığını belirterek, “bende estetik falan yok, imajımın bu fotoğrafla hiçbir alakası yok, gerçekte her vakit bildiğiniz üzere karizmatik ve güzel biriyim, kıskançlık yapıp gölge düşürmeye çalışmayın!” dedi.

  👇 Ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlarda buluşalım! 😂