Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bethesda Game Studios, Starfield Genişleme Paketi İçin Tarih Verdi

  Bethesda Game Studios, Starfield genişleme paketi için tarih verdi! Starfield’in hayranları, genişleme paketi için heyecanla bekleyebilirler. Detaylar için hemen tıklayın!

  Bethesda Game Studios, Starfield

  Bethesda Game Studios, Starfield için Shattered Space adlı genişleme paketinin sonbaharda çıkacağını duyurdu. Bu haber, Bethesda Game Studios Direktörü Todd Howard tarafından Kinda Funny Gamecast’te yapılan bir açıklamayla ortaya çıktı.

  İlk olarak Starfield ön siparişleri başladığında, üst düzey sürümleri satın alan oyunculara Shattered Space genişleme paketinin sözü verilmişti. Şimdi ise bu genişleme paketinin neyle ilgili olacağına dair detaylı bilgi henüz verilmedi.

  Microsoft’un Haziran başında gerçekleşecek olan Xbox Game Showcase etkinliğinde, Starfield: Shattered Space genişleme paketi hakkında daha fazla bilgiye ulaşabileceğimiz belirtiliyor.

  Howard, daha önce yaptığı açıklamada, Starfield için büyük bir güncellemenin yakında geleceğini belirtmişti. Bu güncellemenin gemi inşasıyla ilgili olacağı tahmin ediliyor, ancak resmi açıklamanın Bethesda tarafından yapılması bekleniyor.

  Howard ayrıca, oyundaki modları resmi olarak destekleyecek olan Creation Kit’in bazı mod yapımcılarına gönderildiğini de açıkladı.