Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Belgeselden Fırlamış Kadar Gerçek Görünen Empire of Ants’ten Yeni Fragman

  Oyun dünyasında grafikler gerçekle ortalarındaki arayı gün geçtikçe kapatmaya devam ederken bir belgeselden ayrılamayacak grafiklere sahip olacak Empire of Ants için kendine hayran bırakacak yeni bir fragman yayınlandı. Unreal Engine 5’in gücünü …

  Oyun dünyasında grafikler gerçekle

  Oyun dünyasında grafikler gerçekle ortalarındaki arayı gün geçtikçe kapatmaya devam ederken bir belgeselden ayrılamayacak grafiklere sahip olacak Empire of Ants için kendine hayran bırakacak yeni bir fragman yayınlandı.

  Unreal Engine 5’in gücünü ardına alan Empire of Ants duyurulduğu günden bu yana ultra gerçekçi grafikleriye dikkat çekiyor.

  Bir karınca yuvasına konuk olup karıncaların ömrüne yakından şahit olacağımız strateji oyunu bu yaratıkların büyüleyici dünyasını gözler önüne sererken bunu belgeselden fırlamış üzere görünen grafikleriyle yapıyor.

  Empire of the Ants’ten gelen yeni fragmanla oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı.

  Peki Empire of the Ants gerçekçi grafiklerinin dışında neler vadediyor?

  Yuvaları uçsuz bucaksız bir ormanın ortasında bulunan bir karınca kolonisinin üyesi olarak adım atacağımız oyunda gece-gündüz ve mevsimsel döngüler yer alacak. Bizler de bu koloninin bir üyesi olarak planlarımızı buna nazaran inşa edecek ve kolonimizin güvenliğini sağlamaya çalışacağız. Topladığımız kaynaklarla bir yandan koloninin devamlılığını sağlarken bir taraftan da kraliçenin buyruklarını yerine getirmeye çalışacağız.