Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bebeğine Mevlüt Okutan Seda Bakan Baby Shower Fikrini Savunan Berfu Yenenler’e “Ayıp” Yorumuyla Takdir Topladı

  Ünlü oyuncu Seda Bakan son günlerin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi. Gerek yaptığı açıklamalar, gerek komik paylaşımları olsun kendisi gündemden düşmüyor. Son olarak Berfu Yenenler’in programında izlediğimiz Seda Bakan’ın Berfu Yenenler ile …

  Ünlü oyuncu Seda Bakan

  Ünlü oyuncu Seda Bakan son günlerin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi. Gerek yaptığı açıklamalar, gerek komik paylaşımları olsun kendisi gündemden düşmüyor. Son olarak Berfu Yenenler’in programında izlediğimiz Seda Bakan’ın Berfu Yenenler ile konuşurken baby shower yorumu toplumsal medyada yankı uyandırdı. Berfu Yenenler’in yorumu hayli tenkit aldı…

  Yıllar içinde rol aldığı pek çok dizi ve sinemayla ekranların aranılan yüzlerinden biri olan Seda Bakan, yeni projeleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

  Adanalı, Geniş Aile, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Kardeş Hissesi, Mucize Doktor ve daha pek çok sayısız işte yer alan ünlü oyuncu başarısı bir yana dursun, hoşluğu ve sempatik halleriyle da ilgi çekiyor.

  Son günlerde kendisi magazinde sık sık karşımıza çıkıyor. Bu fotoğrafı büyük bir çoğunuz görmüşsünüzdür.

  Yıldız Tilbe’nin dişsiz fotoğrafını görünce yalnız hissetmesin diye kendisi de paylaşım yapmıştı. 😂

  Diğer bir yandan aile hayatıyla da göz önünde olan Seda Bakan, 10 yıllık evliliğiyle ilgili itirafıyla hepimizi güldürmüştü.

  Evlenmeden evvel eşini tehdit ettiğini anlatması herkesi şaşırtmış ve güldürmüştü.

  Yakında “Takan Takan” sineması vizyona girecek olan Seda Bakan, Berfu Yenenler’in YouTube hesabı üzerinden yayınladığı TalkShow Perileri programının konuğu oldu.

  Programın konsepti gereği pek çok husus üzerine konuşan ikilinin sohbetleri toplumsal medyada viral oldu.

  2019 yılında birinci kızı Leyla’yı akabinde 2022 yılında ikinci kızı Ela’yı kucağına alan Seda Bakan elbette Berfu Yenenler ile annelik üzerine konuştu.

  Konu bebeğin doğmasından evvel yapılan baby shower partilerine geldi.

  Belki hatırlayanlarınız vardır, Seda Bakan ikinci bebeği için baby shower yapmak yerine doğumundan sonra mevlit okutmayı tercih etmişti.

  O periyot fotoğraflarını paylaşan Bakan herkes tarafından takdir edilmiş ve ‘işte bizden biri’ yorumlarını almıştı.

  Baby shower konusunda kesin bir duruş gösteren Seda Bakan “Ne o öyle herkesten armağan beklemek! Çok ayıp değil mi?” dedi.

  ‘Ben kimseye bana armağan getirin diyemem. Eksikleri ben mi göndereceğim? Bu bir defa bizim kültürümüze aykırı! Gelen zati eli boş gelmiyor ki!’

  Berfu Yenenler ise artık olsa baby shower yapacağını söyleyerek “Çok pahalı! Fakat gerçek dolulukta gelmesi lazım bireylerin.” diyor.

  ‘Ben o kültürü çabucak sahiplenirim! Çok pahalı! Fakat yanlışsız dolulukta gelmesi lazım şahısların. Baby shower da esasen maliyetli oluyor!’

  Seda Bakan ise bu sözler karşısında “gerek yok bence ayıp” yanıtını veriyor.

  ’10 arkadaşın gelse yalnızca bir pusetini alabilir, o armağan listesini yapmaya gerek yok bence ayıp. Baby shower yapacağına bebeğinin eksiklerini al bence. Liste atamazsın insanlara.’

  O anlar elbette toplumsal medyada çok konuşuluyor.

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻