Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bacak Estetiği ve İşlem Süreci

  Bacak estetiği, güzellik ve estetik açısından önemli bir konudur. Bu içerikte bacak estetiği işlem süreci detaylı bir şekilde ele alınmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası adımlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Bacak estetiği, güzellik ve

  Bacak Estetiği Nedir?

  Bacak estetiği, özellikle kadınlar arasında popüler hale gelen bir estetik uygulamadır. Bacakları daha estetik hale getirmeyi amaçlar. Bacak eğrilikleri, sarkmalar ve selülit gibi görüntü bozukluklarına yönelik çeşitli lazer ve dolgu uygulamaları içerebilir.

  Uygulama Hakkında Bilgi

  Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Hayati Deniz’e göre, bacak estetiği günümüzde çokça araştırılan bir konudur. Bacak estetiği uygulamaları genellikle bacak eğrilikleri, sarkmalar ve selülit gibi sorunlara çözüm sunar. ND yag ve IPL lazer uygulamaları sayesinde bacaklar daha taze ve canlı bir görünüme kavuşabilir.

  İşlem Süreci ve Sonrası

  Dr. Deniz’e göre, bacak estetiği işlemi oldukça kolay ve acısızdır. İşlem sonrasında hastaların 3 gün içerisinde güneşe çıkabileceği belirtilmektedir. Cilt rengine göre ayarlanan cihazlar sayesinde tedaviler kişiye özel olarak uygulanmaktadır. İşlem sonrasında bacaklardaki rahatsız edici görüntülerden hızla kurtulmak mümkün olabilmektedir.