Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Aşkını Yere Göğe Sığdıramayan Reynmen’den Beklenen Hamle Geldi: Sonunda Evlilik Teklifi Etti!

  Toplumsal medya sayesinde hayatımıza giren ve yaptığı başarılı müziklerle isminden kelam ettiren Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’ın son müziği herkesin lisanında geziyor. Öbür bir yandan kendisi için tam bir aşk adamı diyebileceğimiz fenomen, sevgilisine olan …

  Toplumsal medya sayesinde hayatımıza

  Sosyal medya sayesinde hayatımıza giren ve yaptığı başarılı müziklerle isminden kelam ettiren Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’ın son müziği herkesin lisanında geziyor. Öbür bir yandan kendisi için tam bir aşk adamı diyebileceğimiz fenomen, sevgilisine olan aşkını her fırsatta lisana getirirken beklenen atılım geldi. Reynmen, evlilik teklifi etti ve ‘Evet’ karşılığını aldı!

  Scorp’ta çektiği görüntülerle toplumsal medyaya adım atan Reynmen, yıllar içerisinde YouTube, Instagram derken bir de şarkıcılık mesleğini işin içine katmasıyla büyük bir patlama yaşadı.

  Kısa görüntülerin akabinde YouTube içerikleriyle kitlesini büyüten Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, daha sonra mesleğine müzikçi olarak devam etmek istedi. Derdim Olsun, Ela, Leila üzere müzikleri yayınlandığı andan itibaren hit olmuştu.

  Geçtiğimiz günlerde “Renklensin Gecelerimiz” isimli müziğini yayınlayan fenomen isim tekrar müzik listelerini altüst etti.

  Renklensin Gecelerimiz; sokakta yanımızdan geçen otomobillerde, yerlerde, toplumsal medyada karşımıza en çok çıkan tanınan müzikler ortasında süratle yerini aldı.

  Başarılı mesleği bir yana dursun kendisinin aşk hayatı da epey beğenilen mevzular ortasında.

  Eski Miss Turkey Finalisti Buyruğa Cansu Kurtaran ile birinci defa 2023 yılının Mart ayında paylaşım yapan Reynmen, akabinde aşk dolu anlarını toplumsal medyada takipçilerine göstermekten çekinmedi.

  Bir yılı aşkın bağlarında hem gezen, hem eğlenen çiftin fotoğraflarıyla toplumsal medyayı şenlendirdi.

  Ünlü fenomenin sevgilisinin paylaşımının altındaki yorumları, yaptığı paylaşımlar ve fotoğraflardaki bakışları ne kadar aşık olduğunu gösterir nitelikteydi.

  Aynı vakitte bunu lisana getirmekten hiç çekinmedi. Katıldığı her programda sevgilisinden ve ona ne kadar aşık olduğundan bahseden Reynmen yüzümüzde gülücükler oluşturmuştu.

  Cansu Kurtaran’dan bahsederken ‘Hayatımda birinci kez aşığım’ diyen ve ‘Sevgilimi gördünüz mü? Çok hoş.’ diyen Reynmen ‘Aşk rızkıyla gelir, inanılmaz hoş bir şey.’ diyerek tüm hayatının değiştiğini anlatmıştı.

  Hanımcılığıyla övünen Reynmen, evlenmek istediğini de söylüyordu ki aksiyon alması çok geç olmadı!

  Emire Cansu Kurtaran toplumsal medya hesabı üzerinden sevgilisiyle birlikte verdiği romantik pozları ve yüzüğünü paylaştı!

  Ne vakit olduğunu bilmiyoruz ancak düğün var belli!

  Hayırlı olsun dileklerimizi iletelim kendilerine. ❤️🧿

  Arkadaşları Berkcan İnanç, Efe Uygaç ve İbrahim Tilaver’den de dayanak bildirileri gecikmedi.

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻

  👇🏻