Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  2010 Yılında Tanıştığı ve Bir Oğlu Olduğunu İddia Eden F.D Hacı Sabancı’ya Babalık Davası Açtı

  Oda TV’nin özel haberine nazaran Hacı Sabancı ile 2010 yılında bir toplumsal medya platformundan tanıştığını ve Uzay isminde bir erkek çocuğu olduğunu tez eden F.D, Hacı Sabancı’ya babalık davası açtı. Kaynak: https://www.odatv.com/guncel/haci-sab …

  Oda TV'nin özel haberine

  Oda TV’nin özel haberine nazaran Hacı Sabancı ile 2010 yılında bir toplumsal medya platformundan tanıştığını ve Uzay isminde bir erkek çocuğu olduğunu argüman eden F.D, Hacı Sabancı’ya babalık davası açtı.

  Kaynak: https://www.odatv.com/guncel/haci-sab…

  Biliyorsunuz ki Sabancı ailesi magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri. İstek ve Ömer Sabancı çiftinin oğlu Hacı Sabancı’yı da kesinlikle duymuşsunuzdur. Sabancı, Nazlı Kayı ile 10 Ekim 2021 yılında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti.

  Geçtiğimiz saatlerde Hacı Sabancı hakkında bomba üzere bir argüman ortaya atıldı. Oda TV’nin özel haberine nazaran 2 Şubat 2021 tarihinde Uzay isminde bir erkek çocuğu dünyaya getiren F.D, sık görüştüğünü ve cinsel birliktelik yaşadığı sav ettiği Hacı Sabancı’ya babalık davası açtı.

  Dava belgesinde 2010-2011 yılları ortasında Facebook’tan Hacı Sabancı ile tanıştığını tabir eden ve birinci olarak İstanbul’daki Swiss Otel’de buluştuklarını argüman eden F.D, Hacı Sabancı ile en son 21 Mayıs 2020’de görüştüğünü açıkladı.

  Oda TV’nin özel haberine nazaran Hacı Sabancı ve F.D’nin 2013 yılında Los Angeles’ta yer alan Encore isimli otelde birlikte tatil yaptıkları da dava evrakına kaydedildi.

  İkilinin Encore’daki tatilinden sonra 2015 yılına kadar görüşülmediğini argüman eden F.D, daha sonra 2017-2019 yılları ortasında tekrar görüştüklerini ve Sumahan isimli bir otelde bir ortaya geldikleri tabir edildi.

  2019 yılında Hacı Sabancı ile ortası bozulan F.D’nin S.K ile evlenerek Belçika’ya yerleştiği ve bu evliliğin 12 Şubat 2020 tarihinde son bulduğu açıklandı. F.D’nin Sabancı’dan olduğunu tez ettiği oğlu ise eski eşi ismine nüfusa kaydedildi.

  F.D, S.K’dan boşanmak için de Hacı Sabancı’dan yardım istedi. F.D’ye avukatını kendisinin bulmasını söyleyen Sabancı, avukatın vekalet fiyatlarını karşıladı.

  Yine Oda TV’nin özel haberine nazaran 21 Mayıs tarihinde F.D, Hacı Sabancı’nın daveti üzerine ünlü ismin konutuna gitti. İkilinin 21 Mayıs gecesi korunmasız cinsel birliktelik yaşadığı da yeniden F.D’nin avukatı tarafından dava belgesine kaydedildi. Hacı Sabancı ve FD. ortasındaki WhatsApp yazışmaları da mahkemeye sunuldu.

  F.D’nin eski eşi S.K, “evlilik birliği içerisinde lakin fiilen başka yaşama periyodunda ana rahmine düşen ve evliliğin sona ermesinden başlayarak üçyüz gün içinde doğmuş olan Uzay K’nın kendisinden olmadığı gerekçesiyle soybağının reddine karar verilmesi” talebiyle dava açtı. F.D ise oğlu Uzay’ın daha fazla mağdur pozisyonuna düşmemesi için acilen yargılama yapılmasını ve çocuk ile davalı baba ortasındaki soybağının DNA incelemesi yoluyla tespiti, davalının babalığına karar verilmesi ve ardından nüfus kaydına geçirilmesini talep etti.